Tabriz, semiantik ca 1920

Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920
Tabriz, semiantik ca 1920

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

TABRIZ, semiantik ca 1920, 288 x 402 cm, lagningar, ställvis slitage

1325

2015-12-01