Thure Wallner, Katt vid gärdesgård

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Katt vid gärdesgård
Signerad Th. Wallner. Olja på pannå, 40 x 33 cm.

2107

2015-12-02