Thure Wallner, Kustvy

Thure Wallner, Kustvy
Thure Wallner, Kustvy
Thure Wallner, Kustvy
Thure Wallner, Kustvy
Thure Wallner, Kustvy
Thure Wallner, Kustvy

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Kustvy
Signerad och daterad Th. Wallner 1917. Olja på duk, 73 x 116 cm.

2009

2015-12-02