Klubbat för:
35000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
THURE WALLNER
1888-1965
Räv i skogslandskap
Signerad och daterad Th. Wallner -31. Olja på duk, 100 x 90 cm.
2153
2015-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här