Thure Wallner, Räv i skogslandskap

Klubbat för:

35000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Räv i skogslandskap
Signerad och daterad Th. Wallner -31. Olja på duk, 100 x 90 cm.

2153

2015-12-02