Thure Wallner, Tjäderhona med dunungar

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Tjäderhöna med dunungar i försommarskog
Signerad Th. Wallner. Olja på duk, 73 x 81 cm.

2150

2015-12-02