Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
VASER, ett par, parisarbeten, Charles X, amforaformade, opalinglas med matterade och polerade brännförgyllda bronsmonteringar, höjd 28,5 cm, en vas med smärre nagg under mynningsringen
1163
2015-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här