Vaser, ett par, Charles X

Vaser, ett par, Charles X
Vaser, ett par, Charles X
Vaser, ett par, Charles X
Vaser, ett par, Charles X
Vaser, ett par, Charles X
Vaser, ett par, Charles X
Vaser, ett par, Charles X
Vaser, ett par, Charles X
Vaser, ett par, Charles X
Vaser, ett par, Charles X
Vaser, ett par, Charles X
Vaser, ett par, Charles X

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

VASER, ett par, parisarbeten, Charles X, amforaformade, opalinglas med matterade och polerade brännförgyllda bronsmonteringar, höjd 28,5 cm, en vas med smärre nagg under mynningsringen

1163

2015-12-01