William Weekes, A stump oration

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

HERBERT WILLIAM WEEKES
England, verksam 1864-1904
A stump oration
Signerad Weekes. Olja på duk, 30 x 45,5 cm.
Signed. Oil on canvas.

2215

2015-12-02