Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ADOLF BOCK
Finland 1890-1968
Isbrytare
Signerad och daterad Adolf Bock 1926, gouache, 46 x 64,5 cm
2223
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här