Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ALF WALLANDER
1862-1914
Logeinteriör med pojkar
Signerad och daterad Alf Wallander -85. Pastell, 70 x 90 cm.
2146
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här