Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ANNA PALM DE ROSA
1859-1924
Vy mot Stockholms slott och Helgeandsholmen
Signerad Anna Palm de Rosa. Akvarell och täckvitt på papper, 23 x 52 cm.
2042
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här