Anna Palm de Rosa, Vy mot Stockholms slott

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ANNA PALM DE ROSA
1859-1924
Vy mot Stockholms slott och Helgeandsholmen
Signerad Anna Palm de Rosa. Akvarell och täckvitt på papper, 23 x 52 cm.

2042

2016-06-08