Anna Palm, Stockholm från Saltsjön

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ANNA PALM
1859-1924
Stockholm från Saltsjön
Signerad Anna Palm. Akvarell och täckvitt på papper, 22,5 x 31 cm.
Utförd sannolikt före 1897
.

2006

2016-06-08