Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ANNE MARIE JESPERSEN
Danmark 1849-1925
Interiör med barn
Monogramsignerad och daterad 1913. Olja på duk, 100 x 126 cm.
2229
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här