Anshelm Schultzberg, Vår i Pompei

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG
1862-1945
Vår i Pompei
Signerad och daterad A. Schultzberg Pompei 1891. Olja på duk, 45 x 65 cm.

2097

2016-06-08