August Hagborg, Kvinna vid strandkanten

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

AUGUST HAGBORG
1852-1921
Kvinna vid strandkanten
Signerad Hagborg. Olja på duk, 81 x 60 cm

2089

2016-06-08