Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
BOLOGNA SKOLAN
omkring 1580
Porträtt av man med bok
Olja på duk, 105 x 89 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2184
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här