Bruno Liljefors, Änder vid vintervak
Klubbat för:
190000 SEK
Utropspris
150 000-175 000 SEK
BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Änder vid vintervak
Signerad och daterad Bruno Liljefors 1923. Olja på duk, 50 x 80 cm.
.
PROVENIENS
Bukowskis Auktioner, 5 november 1969, katalognr 102 (inköpt av nuvarande ägaren)
2035
2016-06-08