Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
CARL PETER LEHMAN
Danmark/Sverige 1794-1876
Lappländska motiv - ett par
Signerade Lehman. Olja på duk, vardera 50 x 65 cm.
(2)
2052
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här