Carl Peter Lehman, Lappländska motiv (2)

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CARL PETER LEHMAN
Danmark/Sverige 1794-1876
Lappländska motiv - ett par
Signerade Lehman. Olja på duk, vardera 50 x 65 cm.
(2)

2052

2016-06-08