Carl Wilhelm Jaensson, Vinterlandskap med ryttare

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

CARL WILHELM JAENSSON
1853-1931
Vinterlandskap med karolinska ryttare
Signerad och daterad C W Jaensson 1883. Olja på duk, 62,5 x 101 cm.

2074

2016-06-08