Emil Lindgren, Midsommar

Emil Lindgren, Midsommar
Emil Lindgren, Midsommar
Emil Lindgren, Midsommar
Emil Lindgren, Midsommar
Emil Lindgren, Midsommar
Emil Lindgren, Midsommar
Emil Lindgren, Midsommar
Emil Lindgren, Midsommar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

EMIL LINDGREN
1866-1940
Midsommar
Signerad och daterad Grisslehamn 1937. Olja på duk, 70 x 90,5 cm.

2145

2016-06-08