Klubbat för:
17000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
EMMA TOLL
1847-1917
Porträtt av ung kvinna (Bettina)
Signerad och daterad Emma Toll Paris -79. Olja på pannå, 21,5 x 15,5 cm.
2045
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här