Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
TORSO, Italien, 1800-talets slut/omkring 1900, efter Antiken, möjligen Grand Tour souvernir, skulpterad carraramarmor av en ung man stående i kontrapost, sockel i travertin, höjd 87 cm, nagg
1174
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här