Esther Kjerner, Rosa rosor i silverbägare

Klubbat för:

21000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

ESTHER KJERNER
1873-1952
Rosa rosor i silverbägare
Signerad E. Kjerner. Olja på pannå, 35 x 26,5 cm.

2127

2016-06-08