Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FRANCISZEK TEODOR EJSMOND
Polen 1859-1931
Interiör med familj
Signerad och daterad Fr. Ejsmond 1894. Olja på pannå, 22 x 17,5 cm.
Spår av etikett från "Princess of Wales, Kentish town N W, London".
2232
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här