Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
FRANZ VON PERSOGLIA
Österrike 1852-1912
Konstlektionen
Signerad F.v. Persoglia. Olja på duk, 58 x 79 cm.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, Internationella, auktion 504, våren 1997, katalognr 301
2244
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här