Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
FREDERICK GOODALL
England 1822-1904
Mytologisk scen
Signerad F Goodall. Olja på duk, 53 x 72 cm
2245
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här