Klubbat för:
Osåld
Utropspris
200 000-250 000 SEK
FREDERIK MARIANUS KRUSEMAN
Holland 1816-1882
Vinterlandskap med borg
Signerad och daterad Krusemann 1851. Olja på duk, 50,5 x 70 cm
2222
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här