Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
GENOVESISK SKOLA
1600-tal
Maria Magdalena
Olja på duk, 99 x 83 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2166
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här