Greta Gerell, Flicka i Jardin du Luxembourg

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GRETA GERELL
1898-1982
Flicka i Jardin du Luxembourg
Signerad och daterad Gerell Paris -42. Olja på pannå, 65 x 54 cm.

2135

2016-06-08