Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GRETA GERELL
1898-1982
Sommaridyll
Signerad och daterad Gerell -43. Olja på pannå, 38,5 x 45,5 cm.
2008
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här