Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
HANS DAHL
Norge 1849-1937
Fjordlandskap
Signerad och daterad Hans Dahl 1921, 14 sept 1920. Olja på duk, 41 x 36,5 cm
2230
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här