Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
HELMER OSSLUND
1866-1938
Motiv från Abisko
Signerad Helmer Osslund. Olja på pannå, 24,5 x 33,5 cm.
Utförd våren 1906
2139
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här