Helmer Osslund, Motiv från Abisko

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Motiv från Abisko
Signerad Helmer Osslund. Olja på pannå, 24,5 x 33,5 cm.
Utförd våren 1906

2139

2016-06-08