Klubbat för:
75000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
HELMER OSSLUND
1866-1938
Samer i Kvickjokk
Signerad Helmer Osslund. Olja på duk fäst på pannå, 37 x 99 cm
.
PROVENIENS
Åmells, Stockholm
Svensk privatsamling
2079
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här