Helmer Osslund, Sommarkväll Ångermanälven

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Sommarkväll Ångermanälven
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå, 33 x 78 cm.

2119

2016-06-08