Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
HENDRICK CORNELISZ VAN DER VLIET
hans krets, holländsk skola
Kyrkointeriör
Olja på pannå, parketterad, 85,5 x 104 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2185
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här