Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-70 000 SEK
HERIZ, antik ca 1900-1910, 365 x 283 cm, renoveringar, lagningar, slitage, reducerade kortsidor
1330
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här