Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
HERIZ, antik ca 1900, 301 x 421 cm, skador, flera lagningar, reducerade kortsidor, fläckar
1328
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här