Klubbat för:
140000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
HUGO CHARLEMONT
Österrike 1850-1939
I blomsterträdgården
Signerad Hugo Charlemont. Olja på duk, 56 x 69,5 cm.
2238
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här