Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
ISFAHAN, semiantik 1950-60-tal, 298 x 215 cm, smärre malskador, skadade fransar
1337
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här