J.Van Cleve, hans krets, Sankt Hieronymus
Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
J. VAN CLEVE
hans krets, Flamländsk skola, omkring 1600
Sankt Hieronymus i hans studio
Olja på pannå, parketterad, 74 x 106 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2186
2016-06-08