Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
JOHAN ERICSON
1849-1925
Vid Vätterns strand
Signerad Joh. Ericson Hjo 1892. Olja på duk, 70 x 107 cm.
.
PROVENIENS
Bukowskis Klassiska, höstauktion 2010, katalognr 80
2100
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här