Johan Ericson, Vid Vätterns strand

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOHAN ERICSON
1849-1925
Vid Vätterns strand
Signerad Joh. Ericson Hjo 1892. Olja på duk, 70 x 107 cm.
.
PROVENIENS
Bukowskis Klassiska, höstauktion 2010, katalognr 80

2100

2016-06-08