Johan Krouthén, Gårdsmotiv med flicka och höns

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

40 000-45 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Gårdsmotiv med flicka och pickande höns
Signerad Krouthén. Olja på duk, 51 x 75 cm.

2110

2016-06-08