Johan Krouthén, Kvarnen i Mölle

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Kvarnen i Mölle
Signerad och daterad Johan Krouthén 1920. Olja på duk, 50 x 70 cm.

2026

2016-06-08