Joseph Magnus Stäck, Skridskoåkande barn

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JOSEPH MAGNUS STÄCK
1812-1868
Skridskoåkande barn och slädekipage på frusen tjärn
Signerad och daterad J.M. Stäck 1860. Olja på duk, 67 x 95 cm.

2122

2016-06-08