Joseph Magnus Stäck, Vinterlandskap från Zaardam

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JOSEPH MAGNUS STÄCK
1812-1868
Vinterlandskap från Zaardam med kvarnar
Signerad och daterad JM Stäck 1862. Olja på duk, 37,5 x 55 cm.

2048

2016-06-08