Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000-40 000 SEK
KASHAN, semiantik 1930-40-tal, signerad Kahkeshani, 520 x 360 cm, gamla malskador, fläckar
1360
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här