Klubbat för:
25000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
KERMAN, old 1970-tal, signerad Kerman Rashid farokhi , 499 x 358 cm, fläckar, flera lagningar
1353
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här