Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
KERMAN, semiantik 1930-tal, 385 x 272 cm, Smärre lagning utmed ena långsidan, ställvis hårt slitage, något blekt
1354
2016-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här