Kerman, semiantik 1930-tal

Kerman, semiantik 1930-tal
Kerman, semiantik 1930-tal
Kerman, semiantik 1930-tal
Kerman, semiantik 1930-tal
Kerman, semiantik 1930-tal
Kerman, semiantik 1930-tal
Kerman, semiantik 1930-tal
Kerman, semiantik 1930-tal
Kerman, semiantik 1930-tal
Kerman, semiantik 1930-tal
Kerman, semiantik 1930-tal
Kerman, semiantik 1930-tal

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KERMAN, semiantik 1930-tal, 385 x 272 cm, Smärre lagning utmed ena långsidan, ställvis hårt slitage, något blekt

1354

2016-06-07