Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
LOUIS DE CAULLERY
c. 1594-1620, tillskriven
Byscen
Olja på pannå, 50 x 66 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
2162
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här