Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
LUCAS GASSEL
hans krets, omkring 1580-1600
Golgata
Olja på pannå, 31 x 41,5 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ellen Rasch Lindqvist
2200
2016-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här