Mashad, semiantik 1940-tal

Mashad, semiantik 1940-tal
Mashad, semiantik 1940-tal
Mashad, semiantik 1940-tal
Mashad, semiantik 1940-tal
Mashad, semiantik 1940-tal
Mashad, semiantik 1940-tal
Mashad, semiantik 1940-tal
Mashad, semiantik 1940-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

MASHAD, semiantik 1940-tal, 483 x 346 cm, smärre skador

1382

2016-06-07